İdrar ve hepatit testi yaptırdım.Yorumlayabilir misiniz?

idrar ve hepatit testi yaptırdım.yorumlayabilirmisiniz?idrar çok bulanık protein15 eritrosit16 lökosit 37 .kan sonuçları:antihbs pozitif 119

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolları enfeksiyonu geçiriyor olabilirsiniz. İdrar kültürü yaptırmalısınız. Anti HBs pozitifliği de hepatit B virüsüne karşı aşılı olduğunuzu gösterir.