İdrar yoluyla test yaptım negatif çıktı daha sonra kan testi yaptırdımSonuç <2,00 cıktı

merhaba ben idrar yoluyla test yaptım negatif çıktı daha sonra kan testi yaptırdım sonuç <2,00 cıktı ne anlama geliyor herhangi bi gebelik riski war mıdır? tesekürler

Tahlil.com Cevabı : Hayır bu sonuçla gebelik riski yok

n********** :

merhaba kan testimde sonuç 2,00 cıktı bu sonucta hamile olma olasalıgı var mıdır ? kan testınde kac aralıgı negatif olarak degerlendirebilir.

Cevap:

Hamile değilsiniz.Beta hcg değeri 10 ve üstünde olunca gebelikten söz edebiliriz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.