idrarda hamilelik testi yaptım negatif çıktı ne kadar beklemeliyim ?

merhaba ben 14 mayısta adet oldum ama normal bi şekilde olmadım çok az kan geldi 1 hazirandan bu zamana bebek düşünüyoruz şimdi göğüslerim belim kasıklarım çok ağrıyor bugün idrarda hamilelik testi yaptım negatif çıktı ne kadar beklemeliyim hamileysem ne zaman belli olur şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Beklenen adet tarihinizden bir hafta geçtikten sonra test yaptırmanız uygun olur.