Hamile kalır mıyım ? Lütfen acil cevap verin.

sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadım. Üstümüzde birşey yoktu. Sonra bana bekle dedi ve yatağa çok çok az boşaldı. Sonra yatak örtüsüne özel bölgesini sildi ama kıllarında az birşey kalmış. Sonra biz sürtünmeyle ilişkiye devam ettik. Hamile,kalır mıyım ?

Tahlil.com Cevabı :  Bu şekilde hamile kalma ihtimaliniz çok çok düşük.

y*************** :

merhaba. sevgilimle korunmadan ilişkiye girdik ilk adet gunumun üstünden 16 gün gecmisti içime bosalmadi 28 günde bir adet görüyorum sizce hamile kalır mıyım. bu ay içinde bir kere ertesi gün hapı kullanmıştım bir daha kullanmam sorun yaratır mi hamile kalmamam gerekiyor ilişkinin üzerinden 30 saat geçti ne yapmalıyım

Cevap:

Sık sık ertesi gün hapı kullanmanız doğru değil.Ertesi gün hapları da yüzde yüz koruma sağlamayabilir.Adetinizde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırmalısınız

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

n****** :

Sevgilimle korunmadan birlikte oluyorduk içine 1-2 damla boşalım yapmış olabilirim daha sonra çıkardım sürtünerek boşalmamı tamamladıktan sonra tekrar kız arkadaşımla birlikte olduk hamile kalma riski nedir acaba ?

Cevap:

Belirtiğiniz  tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.