7 Mayısta ise regl oldum. Acaba şu an hamilelik gibi bir risk taşıyor muyum?

Merhaba.17 yaşındayım.Erkek arkadaşımla 16 Nisanda sadece arkadan sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.7 Mayısta ise regl oldum.Acaba şuan hamilelik gibi bir risk taşıyor muyum?Şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Adet gördükten sonra korunmasız bir şekilde ilişki yaşamadıysanız hamile olma ihtimaliniz yok.