İdrarda negatif çıktı ve bir hafta sonra adetini oldu şimdi de midem bulanıyor diyor?

Sevgilimle beraberken boşalmama yakın ortalama bir karış uzaklıktan boşaldım genital bölgesine bir iki damla gelmiş olabilir ve kızlık zarında patlama falan v.s bir şey yoktu norlevoyu 21.saat te aldık ve idrarda negatif çıktı ve bir hafta sonra adetini oldu şimdide midem bulanıyor diyor sizce ?

Tahlil.com Cevabı : Mide bulantısı başka sebeplere bağlıdır. Hamile olma ihtimali yok.