idrarı testin heryerine damlattı sonuç negatif çıktı doğru mudur? 2. regli de gecikti

ilişkim oldu ovulasyon zamanında,menstural döngünün 14. günü sonra regli gecikti 5 gün akabinde regl oldu ama bu implantasyon k.olabilir test yaptı geciktikten3 gün sonra negatif, birkaç hafta sonra yine yaptık ama idrarı testin heryerine damlattı sonuç negatif çıktı doğru mudur? 2. regli de gecikti

Tahlil.com Cevabı : %99 test sonucu doğrudur..