Herhangibir koruyucu kullanmiyoruz boşalacağı zaman çıkıp eline boşalıp bi bezle siliyor sizce hamile miyim?

en 20yasindayim sevgilimle sürekli birlikte oluyoruz bu ay adetim olmadı herhangibir koruyucu kullanmiyoruz boşalacağı zaman çıkıp eline boşalıp bi bezle silio ve devam ediyoruz sizce hamile miyim bugün çok az kan geldi ve karnım hergün ağrıyor .

Tahlil.com Cevabı : pen*sin tam temizlenmediği durumlarda hamilelikten bahsedilebilir. Daha dikkatli olmalısınız.