Elini pantolonum içine atıp pen*simi elledi o sırada eline zevk suyu bulaşmış. Böyle birşeyde hamile kalma riski var mıdır?

Sevgilimle kıyafetler varken sevişiyorduk elini pantolonum içine atıp pen*simi elledi o sırada eline zevk suyu bulaşmış. Elini peçeteyle temizledi ve bir süre sonra aynı elini iç çamaşırının içine sokup vajinasını okşadı. Böyle birşeyde hamile kalma riski var mıdır? Olay sırasında adetliydi.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik olasılığı çok düşüktür.