Erkek arkadaşım cinsel organını bende kıyafet varken değdirdi ve zevk suyu bir damla kıyafetime gelmişti

daha öncede anlatmıştım erkek arkadaşım cinsel organını bende kıyafet varken değdirdi ve zevk suyu bir damla kıyafetime gelmişti bende o korkuyla ertesi gün hapı içmiştim ve adetim gecikmişti bu olay nisanın 8inde olmuştu adetimin ilk günüydü ve daha bugün adet oldum hamilelik ihtimali hala varmı ?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde zaten hamilelik ihtimali yoktur..

u*************** :

mrb . erkek arkadaşımda iç çamaşırı vardı ama bende yoktu üzerime boşaldı ama hemen sildim daha sonra kan testi yaptık negatif dedi doktor adetim hiç gecikmedi şimdiye kadar 3 kez gebelik testi yaptım negatifti ama adetim gecikmediği için doğrumu yanlşmı blmyrm karnım şişiyor gibi . hamile olabrlmym

Cevap:

 Üzerlerinde kıyafet veya çamaşır varken ilişkiye giren genç okurlarımızdan sıklıkla bu tür sorular geliyor. Bu soruların bir çoğu da cinsel konularda bilgisizlikten kaynaklanıyor.  Öncelikle merakınızı giderelim  bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur veya yok denecek kadar azdır..Bu konuya dair çok daha detaylı bilgiyi, sorulmuş benzer soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları  aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.