İki aydır gögüs kafesimin sağ tarafında bir ağrı var eğilince, öksürünce, sağ tarafımıa yatınca çok ağrıyor.

Merhabalar hocam yaklaşık iki aydır gögüs kafesimin sağ tarafında bir ağrı var eğilince, öksürünce, sağ tarafımıa yatınca çok ağrıyor. yaklaşık altı yıl önce kalp kapak ameliyatı geçirdim. kardiyoloji ve kalp damar doktoruna gittim gögüs filmi çektiler ama herhangi bir şey olmadığını söylediler. ben ise ağrıdan duramıyorum acaba hangi doktora gitmeliyim. yardımcı olursanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : 6 yıl önce olduğunuz bir ameliyat nedeniyle bu şikayetlerin olması pek mümkün değil.Terciken bir göğüs hastalıkları ve7veya göğüs cerrahisi uzmanına başvurmanızda yarar var.