İlginiz için siteye ve yardımcı olan herkese çok teşekkürler şuan adet oldum ve sanırım hamilelik sonuçlandı üzgünüm

 İlginiz için siteye ve yardımcı olan herkese çok teşekkürler  şuan adet oldum ve sanırım hamilelik sonuçlandı üzgünüm cuma tekrar dr gitcem.bundan sonraki süreçte nelere dikkat etmem konusunda siz yardımcı olabilirrseniz buradan çok sevinirm teşk her şey için

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun, sağlıklı bir hamilelik için bir kadın doğum uzmanına , hamilelik öncesi genel muayene ve hormon ve enfeksiyon yönünden genel tahlillerin yapılması için başvurmanız en doğru olan yaklaşım olacaktır.