Hocam öncelikle sevgilimle 4 aralıkta ilişkiye girdik 11 aralıkta kuşkulandım ve beta hcg yaptırdım sonuç 1,20 .

Hocam öncelikle sevgilimle 4aralıkta ilişkiye girdik 11 aralıkta kuşkulandım ve bta hcg yapptrıdım sonuç 1,20 erken oldugunu düşündün 20 araıkta tekrar yaptrım sonuç aynı 7 ocakta 1 daha yaptdım sonuç aynı 22 ocakta birdaha yaptırdım sonuç aynı ama benden bişiyler saklıyo acaba gebe olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bir şey sakladığını bilemeyiz ama beta hcg değerine göre hamile değil.