İlişki sırasında boşalma oldu. Hamilelik olabilir mi?

 Meraba kız arkadasımla ılıskıye gırdık ılıskı sonrası penısım sadece 3 santım gırdı kızlık zarı bozulmadı ama ıcıne boşaldım ılıskı sonrası hemen yıkandı ve aradan 12 saat geçmeden ertesi gün hapı aldı adet görmesine 5 gün kaldı acaba hamile kaldımı dıye endıselıyız bize yardımcı olun lutfen..

Tahlil.com Cevabı : Direk vajina ile sperm temas ettiği için hamilelik ihtimali doğuyor. Yapmanız gereken adet tarihi 1 haftadan daha fazla gecikirse gebelik testi yaptırmak. Test sonucu size daha net cevaplar verecektir. Aşağıdaki bağlantıyı da incelemeniz yararınıza olacaktır. https://tahlil.com/blog/hamile-olup-olmadiginizi-merak-ediyorsaniz-sorun-bize-soyleyelim-5957

k************* :

meraba ustekı soruyu yine ben sormustum kız arkadasım bugun adet gördü iliskimiz yaklasık 10 gün onceydi verdiginjiz bilgilere gore üstüne görme olayıda bu tarıhlerde oluyormuş öyle bir ihtimal söz konusu olabılırmı şimdi yada bir iki gün sonra test yaptırsak doğru sonuç alabilirmiyiz..

Cevap:

    Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.Üstüne görme ile adet kanaması nasıl ayırt edilir? Hamilelik ihtimali ve benzer sorulara verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız.....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.