İlişki sırasında kasılma oluyor. Nedeni nedir?

İyi günler. cinsel ilişki deneyimim daha önce olmadı.eşimle ilk denememizde çok kasıldım sanki biraz ilerleynce bi duvara çarpyor gbi oluyor ve çok canım acyor kasılıyorum devam edemiyorum. bakire olmama ragmen herhangi bir kanamada olmadı sadce agrı hsedyorum ve tam birlesme olamyor nedeni nedir?

Tahlil.com Cevabı : Sizin bu rahatsızlığınız adı vajinusmus yani vajinadaki kasların istemsiz olarak kasılması ve sonucunda cinsel ilişkinin olmaması veya zor olması halidir. %90 nedeni psikojeniktir. Bir psikiyatri uzmanına veya bu konuda uzman bir hekime danışmanızı öneririz.