İlişki sonrasında adet gecikmesi oldu ancak testler negatif çıktı. Hamilelik olabilir mi?

Kız arkadaşımla 1 martta ilişkiye girdik. Fakat içeri boşalma olmadı. 11 martta adet olması gerekiyordu fakat olmadı.13 martta b-hcg testi yaptık 1.2 negatif çıktı. aradan 5 gün geçti. Bu 5 günde gelip giden agrılar, şişip inen karınlar görüldü. bugün vajinal ultrasonda da bişey yoktu. Hamilemidir?

Tahlil.com Cevabı :  Bir süre daha bekleyip adet gecikmesi devam ederse gebelik testi yaptırmanızı tavsiye edebiliriz. Bu şekilde daha net cevaplara ulaşabilirsiniz.