İlişki sonrasında adet kanaması görüldü. Test yapılmasına gerek var mı?

 Merhaba geçen size soru sormuştum kız arkadaşımla ilişkiye girmiştik kızlığına dokunmadım fakat vajinasında meni çok olmuştu diye. sizde bize adeti gecikirse test yapın demiştiniz. adeti gününde oldu. geçen ay olduğu tarihte. teste gerek yok değil mi. yardımcı olursanız sevinirim...

Tahlil.com Cevabı : Adet görüldüğü için test yapılmasına gerek görünmüyor. Hamilelik ihtimalinden söz edemeyiz.