Yarın ıc hastalıkları doktoruna gıdıcem gebelık varsa anlar mı korkuyorum

ele bulaşan ve slilinıp vajına ıcıne dokunulan şüpeli birşey yaşadım olaydan 15 gun sonra 8 gun süren normal adtmı oldum. bıttıkten 6gun sonra ıdrar testı yaptım negatıf . fakat ıcım rahat deıl bulantm var yumrtalgmda agrıyor yarn ıc hastalıkları doktoruna gıdıcem gebelık varsa anlar mı korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : Yumurtalığnızda ağrı var ise kadın hastalıkları uzmanına başvurmanızı öneririz, hamilelik ihtimaliniz yok görünüyor..