İlişki sonrasında düzenli adet oldum. Ancak bu ay az geldi. Yerleşme kanaması olabilir mi?

Sürtünme yoluyla ilişkiye girdim ama bşalma olmadı.1 hfta snra ayın kasım 3 te adt oldm. 7snde bitti 15 gün geçti ayın 22 snde tekrar kanamam başladı.İdrr tsti yptım 1 hfta arayla negatif çıktı.Şuan knamam az kırmızı renkte. Nedndir bu krkuyorum yardım edin sizce hmilelik olr mu? Pki yrlşme knamsmı?

Tahlil.com Cevabı : Oluşan az miktardaki kanamanızın sebebi hamilelik değil. Testler negatif üstelik ilişki sonrasında düzenli adet olmuşsunuz. Aşağıdaki bağlantıyı incelerseniz daha çok bilgi edineceksiniz.https://tahlil.com/blog/hamile-olup-olmadiginizi-merak-ediyorsaniz-sorun-bize-soyleyelim-5957