İlişki sonrasında ertesi gün hapı kullandım. Kahverengi kan geldi. Hamile miyim?

24 temmuzda erkek arkadaşımla ilişkiye girdim içime boşalmadı boşalacağı anda çekildi. 14 15 saat sonra ertesi gün hapı içtim ama hapta söylenen kanama gelmedi. dün sol kasığımda bir ağrı başladı ve bugün kahverengiden biraz açık akıntı geldi? Hamile miyim yoksa o hapın kanaması mı ? Adetime 7 gün var

Tahlil.com Cevabı : Bir süre daha beklemenizi normal bir adet kanaması görmezseniz gebelik testi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.