ilişkiden sonra 32 günde eliza testi oldum..

ilişkiden sonra 32 günde eliza testi oldum.. negatif sonucun aldm.. bi dahada test olmaya cesaret edemedim.. ama bu cercevede derneği aradım olduğum testin hiç bi anlamı yok dediler.. daha sonra bu konuda araştırma yapmıs doktorda risk var ama sonuc değişmeyecektir.dedi sizce o testin anlamı yok mu

Tahlil.com Cevabı : Evet, ilişkiden sonra 6 aya kadar sonuç değişebilir..