İlişkiden sonra adetim 2 hafta gecikmeyle oldu.Hamilelik ihtimali var mı?

Nişanlımla ilişkiye girdik prezervatif yoluyla korunduk yalnız adet zamanının üzerinden 2 hafta geçti yeni adet oldu hamile kalma ihtimali var mı ? Sinir ilaçları kullanmaya başladı ondan dolayı gecikebilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Düzenli adet kanaması gebelik olmadığını göstermektedir.Adet gecikmesinin bir çok sebebi olabilmektedir.