Sevgilimle ters ilişkiye girdik hamilelik ihtimali var mı?

Bundan 5 ay önce filan kız arkadaşımla ters ilişkide bulunduk adetlerini oldu ama bir ara bozuldu 4 gün filan sürdü biri son olduğu da gecikti 7 8 gün filan test yaptık bir şey yoktu aslan pençesi adında bir bitki aldık onu içti ertesi gün adet oldu 9 ,10 gün filan sürdü diyet yaptı ardından kabız oldu 6, 7 günde bir tuvalete çıkıyor ve mide bulantısı ve ara ara kusması var sizce bir şey ola bilir mi 5, 6 defa test yaptık ama hiç birinde bir şey çıkmadı. Yardım ederseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Ters ilişkilerde gebelik ihtimali yoktur.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.