İlki korunmalı ikincisi korunmasız cinsel ilişki yaşadım. Şimdi pen*simin kenarlarında kızarıklık ve kaşıntı var acaba neden?

Meraba 22 yasinda bir erkegim dun cinsel iliskide bulundum 1.de korundum fakat 2. Iliskide korunmadim ve suan cinsel organimin kenarlarinda kizariklik ve kasinti var acaba herhangi bir cinsel hastalik bulasmis midir ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası bir mantar enfeksiyonu kapmış olabilirsiniz.Muayene olmanızda yarar var.