İnsülin dırencım yuksek oldugu soledı ve glifor ısımlı ılac bsltıldı

İnsülin dırencım yuksek oldugu soledı ve glifor ısımlı ılac bsltıldı.zayıflamam yardımcı olcagı solendı bagımlılık yaparmı nekadar kullanıcam bu hapı.

Tahlil.com Cevabı : Bu ilaçlar bağımlılık yapmaz.doktorunuz kesene kadar kullanmalısınız