İnternette gordugum basi depresyon belirtilerini gosteriyorum ve psikiatriste gitmek istyiyorum

 İnternette gordugum basi depresyon belirtilerini gosteriyorum ve psikiatriste gitmek istyiyorum fakat yaklasik 3 hafta once gibi bir sure esrar kullandim ve merak ettigim acaba psikiyatristler kan testi yapiyor mu yapiyorsa testte cikar mi?

Tahlil.com Cevabı : Psikiatrist kan testi ile uyuşturucu bakmaz öncelikle.Ancak bu maddeleri kullandığınızı söylemeniz durumunda size mutlak suretle destek olacak ve gerekli yönlendirmelerde bulunacaktır.