Sitenize 2 kez soru sordum ama cevap alamıyorum. Ne tür soruları cevaplıyorsunuz acaba.?

Sitenize 2 kez soru sordum ama cevap alamıyorum. Ne tür soruları cevaplıyorsunuz acaba.?ergenlerin saçma sapan hamilemiyim sorularına zahmet edip uzunca cevap yazıyorsunuz da benim sorum neden kaile alınmıyor merak ediyorum.

Tahlil.com Cevabı : Sorularınızı inceledik.Her 2 sorunuzu da belirttiğimiz kurallara göre sormamışsınız.Soru sorarken ve üye olurken ne yazık ki sizin gibi bazı üyelerimiz uyarılarımızı okumadan sorularını soruyor.Sorularınızdan biri ultrason sonucu yorumlanması.Oysa bizim hizmetlerimiz arasında radyolojik tahlillerin yorumlanması bulunmuyor.Diğer sorunuz da ise, tahlillerin raporda belirtilen normal değerlerini belirtmemişsiniz.Bu konuda soru sorma aşamasında okumanız gereken uyarıları hatırlatmak için aşağıda tekrar size iletiyoruz.Sorunuzu sormadan önce dikkat edilmesi gereken uyarılar.