İdrarımda sürekli olarak yüksek oranda glikoz çıkmakta. Neden glikoz çıkıyor olabilir?

İdrarımda sürekli olarak yüksek oranda glikoz çıkmakta. Bu konu ile ilgil bir çok nefroloji hekimine başvurdum. Aç karnına ve tok karnına alınan kan testleri, idrar testleri, kan gazı değerleri normal olarak çıkmakta. Neden glikoz çıkıyor olabilir?

Tahlil.com Cevabı : Şeker hastası olabilirsiniz.Endokrinoloji bölümüne başvurunuz