İyi günler hocam 3 gündür adet olmuyorum evde test yaptım negatif çıktı çok erken mi yaptım yoksa hamile değil miyim.Teşekkür ederim iyi günler diliyorum

Tahlil.com Cevabı : Beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda yapılan gebelik testleri genellikle doğru sonuç verir.Ancak idrarda bakılan gebelik testine göre kanda yapılan gebelik testi daha sağlıklıdır.Bu yüzden gebelik şüpheniz var ise kanda gebelik testi yaptırmanızı öneririm.