Kaç haftalık hamileyim.

68895.75 beta hcg değerim. Kaç naftalık hamileyim.

Tahlil.com Cevabı : ortalama 6-7 haftalık gebesiniz, kadın doğum uzmanına gitmenizi öneririz..

i********* :

merhaba doktor. kalsi klukonat vitamin c. iynesi hamile kalmak icin iynemidir.benim arkadasim 9 ay evliydi hamile kalamiyordu bu iyneyi yaptirdi ve simdi hamile?sorum suki,bu iyne hamile kalmak icinmi bir iynedir?

Cevap:

Hayır hamilelikle bir ilgisi yoktur, bu tür ilaçları kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

d********* :

iyi günler Beta-Hcg değerim 893.92 çıktı kaç haftalık hamile olduğumu merak ediyorum.vitamin b12:570 folat:>20.00 tsh:1.95 tam kan:mpv:9.2 dansite 1.006 çıktı ne anlama geliyor

Cevap:

Ortalama4-5 haftalık gebelikle uyumludur, diğer sonuçlarınız normaldir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.