Kan gazı değerlerim çok düşük çıktı .p02 :14 pc02 :58 cıktı sonrasında ilaçlı serum verildi tekrar test yapıldı ama ondada p02:21 pc02 :52 cıktı.

 Kan gazı değerlerim çok düşük çıktı .p02 :14 pc02 :58 cıktı sonrasında ilaçlı serum verildi tekrar test yapıldı ama ondada p02:21 pc02 :52 cıktı.nefes almada zorlugum ve carpıntım var ekg normal çıktı. kan testi oldugu için hematolojiye mi nefes sıkntısı diye göğüs hastalklarınami basvur malıyım?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.İlk aşamada göğüs hastalıkları doktoruna başvurmanız en uygunu.Muayene sonrası size gereken önerilerde bulunacaktır.