Yaşım 23 olmasına ragmen halen sakalım yok vücudumda kılda fazla yok

Yaşım 23 olmasına ragmen halen sakalım yok vücudumda kılda fazla yok doktora gittim horman dgerlerin normal demesine ragmen testo gel kullandım biraz kıllar artıs gösterdi tekrar bırakınca durdu kıl büyümesi sizce ne yapabilirim her tahlilimde normal cıkmasına ragmen sakal sorunu yasıyorum

Tahlil.com Cevabı : Bazı kişilerde hormon testleri de normal olmasına rağmen sakal çıkması az olabilir.Bunu çok da ciddiye almamak kazım.Yine de bir endokrinoloji uzmanına danışmanızda yarar var.