Kasıkta çok şidetli bir ağrı var eşimde. kadın doğum uzmanı kist veya iltihap falan yok diyor fakat vajinada ve sağ kasıkta şidetli ağrıya ne sebep olabilir?

 Kasıkta çok şidetli bir ağrı var eşimde. kadın doğum uzmanı kist veya iltihap falan yok diyor fakat vajinada ve sağ kasıkta şidetli ağrıya ne sebep olabilir? genel cerrah mı yok sa daha iyi bir kadın hastalıkları hekimine mi gideyim? bilgi verirseniz çok müteşekkir olurum.

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarında da bir problem olabilir eşiniizn öncelikli olarak üroloji sonra da genel cerrahi doktorlarına gidebilirsiniz.