kan sayımı sonuçlarım:demir 36,t demir bağlama kapasitesi 208,hdl kolestrol 32,ferritin 12.61,glukoz 103,bas 0,02,PCT 0,23. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar..benim aşırı dercede halsizliğim,yorgunluğum var.ayrıca üşüme,ten renginde solukluk,ellrimde sarımsı renk var.bugün yaptırdığım kan sayımı sonuçlarım:demir 36,t demir bağlama kapasitesi 208,hdl kolestrol 32,ferritin 12.61,glukoz 103,bas 0,02,PCT 0,23 ŞEKLİNDE.yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Sitemiz ziyaretçilerinin önemli bir bölümü gibi tahlil sonuçlarınıza göre sizde Demir Eksikliği Anemisi var.Yorgunluğunuzun nedeni bu olabilir.