Kan tahlili yaptırdım bu üçünde düşüklük yükseklik simgesi olduğu için merak ettim bir anormallik var mı acaba?

 Kan tahlili yaptırdım bu üçünde düşüklük yükseklik simgesi olduğu için merak ettim bir anormallik var mı acaba? Kreatinin    0.61        mg/dL     L(0.66 - 1.09) EO#    0.15        x10^9/µl     L(0.2 - 0.5) NE% +    70.3        %     H(50 - 70)

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.