41 yaşımdayım ve AS (Ankilozan Spondilit) hastasıyım Lupus için aşağıda ki tahliller yapıldı

 41 yaşımdayım ve AS (Ankilozan Spondilit) hastasıyım Lupus için aşağıda ki tahliller yapıldı yorumlarsanız swevinirim idrar kreatinin olması gereken 39-259 sonuç 54,50 idrar protein 0 - 15 benim çıkan 8,5 anti dsdna(eia) { 10 -Negatif

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.