Kan tahlilimde şu değerler yüksek çıktı; PCT 1,9- HDL 37- sgot ast 195- sgpt alt 302.

Merhaba, 3 gündür çok üşüyorum ve gece sabaha kadar çok terliyorum. midemde huzursuzluk var. Ayrıca kızımın hastalığından ötürü içimde hep daralma var. psikolojik olarak rahat hissetmiyorum kendimi. Kan tahlilimde şu değerler yüksek çıktı; PCT 1,9- HDL 37- sgot ast 195- sgpt alt 302.

Tahlil.com Cevabı : Karaciğer enzimleriniz yükselmiş nedeninin araştırılması için gastroenterolojiye başvurmanızı öneririz..