Kan tahlilinde wbc 9,7 çıktı.Karın ağrısı şikayetim vardı.İdrar yolu enfeksiyonu olabilir dediler.

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarında iltihap tanısı için,idrar tahlili,idrar kültürü yapılması gerekli,size bunlar yapılmamış, wbc değerinizde zaten sorun yok.
En iyisi idrar yolu enfeksiyonu yönünden bir üroloji doktoruna başvurun