Kan tahlillerim; total bilirubin 1.3 - H Direkt Bilirubin 0.5 bir tanıdığım Hepatit olabilir dedi,bu doğru mu?

Merhaba hocam benim kan tahlillerim;total bilirubin 1.3 - HDirekt Bilirubin 0.5 HHDL kolesterol 72 - HASO 280 - HFolat 2.82 - Lbunlar normal mi?üniv.de okuyan bir tanıdığım Hepatit olabilir dedi,bu doğru mu? Teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Bu tahlillerle hepatit tanısı koyulamaz.İlave yapılacak tahlillerle daha net bir tanı koyulabilir.