Kan uyuşmazlığı için ne yapmalıyız?

Eşim  8 haftalık hamile. Kan testleri yaptırdık değerlerde:TSH: 0,47 , KREATİN: 0,55,   EŞİM: A RH (–), BEN: A RH (+)Kan uyuşmazlığı için ne yapmalıyız?

Tahlil.com Cevabı : Evet kan uyuşmazlığınız var. Ancak günümüzde bunun için gerekli önlemler alınıyor.Kan Uyuşmazlığı ile ilgili sitemizde yer alan yazımızı okumanızı öneriyorum. Okumak için tıklayınız