Kan uyuşmazlığı var mı? 3 ay sonra nikahımız olacak ama kan uyuşmazlıgından korkuyoruz.Bayan 0 rh (+) , erkek AB rh (+) uyuşmazlık var mı bilginiz için tşkler....

Tahlil.com Cevabı : Kan uyuşmazlığınız yok içiniz rahat olsun.Kan uyuşmazlığı sadece baba Rh(+) pozitif, anne Rh (-) negatif iken sorun yaratıyor.Sizin kan gruplarınızı incelediğimde her ikiniz de RH pozitif olarak görülüyor.Kan uyuşmazlığı konusunda sitemizde yayınlanmış olan yazımızı okumanızı öneriyorum.Kan uyuşmazlığı,RH uyuşmazlığı konularında detaylı bilgi sahibi olacaksınız....