Kan uyusmazlıgımız var mıdır?

meraba kan uyusmazlıgımız varmıdır ve varsa ne gibi bir yol izlemeliyiz erkek rh pozitif bayan a rh negatif tesekürler simdiden

Tahlil.com Cevabı : Evet Rh uyuşmazlığınız var ancak ilk gebelikte sorun oluşturmaz, hamilelik düşündüğünüz zaman doktorunuzla bu konuyu konuşursanız doktorunuz sizi yönlendirecektir..