Karın bölgesinde , kasık ve yanlarda şiddetli 2 gündür devam eden ağrılar var tahlil yaptım bu sonuçları elde ettim yorumlarsanız sevinirim ..

karın bölgesinde , kasık ve yanlarda şiddetli 2 gündür devam eden ağrılar var tahlil yaptım bu sonuçları elde ettim yorumlarsanız sevinirim .. glukoz : N Protei : N Bilirubin : N Keton : N A scorbik Asit : N ph : 7 LEU : +++Pozitif BLood : +Pozitif Lökosit : 25.2 Yassı Epitel : 19.8

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarında enfeksiyon olabilir, idrar kültürü aldırıp tedaviye başlanmasını öneririz..