Karnım iki haftadır çok büyüdü kasık sancım ve iki gündür beyaz akıntım var gebelik midr l

19 hafta olacak başımdan kötü bi olay geçti zorla birliktelikle tanıştım tam birliktelik değildi ben giyiniktim tayt vardı ancak boşalma oldu ben yazılarınızı okudum adet görüyorum karnım iki haftadır çok büyüdü kasık sancım ve iki gündür beyaz akıntım var gebelik midr lütfen yazın beklycem teşekur

Tahlil.com Cevabı : Üstünüzde çamaşırlarınız varken hamile kalma ihtimaliniz çok düşük. Konuyla ilgili yazılarımızı okuyabilirsiniz. http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi