Karnımda şişlik var ve aşırı derecede mide ağrısı çekiyorum. Gastroenteroloji ve Dahiliye polikliniğine muayene oldum fakat yazmış oldukları ilaçları düzenli k

50 yaşında bir bayanım. Benim şikayetim karnımda şişlik var ve aşırı derecede mide ağrısı çekiyorum. Gastroenteroloji ve Dahiliye polikliniğine muayene oldum fakat yazmış oldukları ilaçları düzenli kullandığım halde faydasını göremedim sizce hangi polikliniğe muayene olmam gerekir.

Tahlil.com Cevabı : Aslında ilgili bölümlerde muayene olmuşsunuz, dilerseniz bir de Genel Cerrahi doktoruna muayene olabilirsiniz.