3 4 ay önce bi ilşkiye girdim ve benden kan gelmedi bunun nedeni ne olabilir?

merhaba ... ben dilara ve bir sorunum var... bi kaç sorum olacak ben ilk kez 3 4 ay önce bi ilşkiye girdim ve benden kan gelmedi bunun nedeni ne olabilir ve ertesi gün kan gelme gibi bi ihtimal var mı ... birde kızlıqımın neden bozulduqunu kanıtlayabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Bazı kişilerde kızlık zarı bozulduğu halde kanama olmayabilir.