Kemik iliği tahlili için örnek , kemer hizasındaki kalça kemiğinin ön ya da arkasından veya göğüsün ortasındaki dikey kemikten alınır?

Kemik iliği tahlili için örnek , kemer hizasındaki kalça kemiğinin ön ya da arkasından veya göğüsün ortasındaki dikey kemikten alınır. İşlem, en sık olarak kalça kemiğinin arkasından yapıldığını okudum.bunun dışında normal kan tahliliyle ilik kanseri riskinin olup olmadığı öğrenilebilirmi?

Tahlil.com Cevabı : Sadece risk diye sorduğunz için; bazı değerle risk olabileceğini akla getirir