Kendimde insülin direnci olduğunu düşünüyorum. Nereye başvurmalıyım?

Merhaba ben kendimde insülin direnci oldugunu dusunuyorum,tüm belirtiler istisnasız uyuyor ailemin de hepsi şeker hastası ben de kendimi bildim bileli çok kiloluyum çok büyük bir göbegim var insülin direnci saglık ocagında bakılabilinecek bir sorun mu yoksa bir hastaneye gitmem gerekir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Endokrinoloji uzmanına başvurmalısınız..