Yüzüme ilk defa sir ağda yaptırdım

Yüzüme ilk defa sir ağda yaptırdım ve cildimde hiçbir şey yokken tüm yüzümde kızarıklıklar ve minik sivilceler oluştu. 3 gün oldu ama geçmiyor ve cildim ateş gibi yanıyor. betnovate krem sürdüm iyi gelir dendi. ne yapmam gerek?

Tahlil.com Cevabı : Mutlaka dermatoloji uzmanına gidip uygun tedavi almanızı öneririz..