Kıyafetler üzerinden ilişki yaşadık. Hamile kalınır mı?

Hocam ben erkeğim 15.5 yaşındayım sevgilim ise 13.5 falan o da veya 14 yaşındadır en fazla.Benim üzerimde eşofman ve kilot varken 5 dakika kadar sürtüşme oldu sevgilimle ben boşaldım sevgilimin üstündede bacaklarını tamamen örten ince bi etek vardı hamile kalır mı riski varmı yardımcı olun

Tahlil.com Cevabı : Anlattığın şekilde hamile kalma ihtimali düşük. Ancak yaşayacağınız bu tür deneyimleri ilerleyen yaşlarınızda yaşamanızı ve yaşadığınız ilişkiyle ilgili daha çok bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederiz. Aşağıdaki bağlantı bu konuda yardımcı olacaktır.https://tahlil.com/blog/hamile-nasil-kalinir-hangi-tur-iliskilerde-hamile-kalinmaz-gebelik-testi-nedir-1805